Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Noah - oerkracht

    Godawa, Brian

    Bijbelse romans, mei 2020

    Nefilim, reuzen, wachters en aartsengelen; het verhaal dat je niet op zondagschool hoorde over de Ark van Noach! In de oude wereld regeren gevallen engelen, wachters genaamd, als goden. Hun reuzenkinderen worden Nef ... Lees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789492925510
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Ongekend

    Runhaar, Jose

    Romans, april 2020

    Kort nadat Lara Steege is geboren, verdwijnt haar vader plotseling uit haar leven. Ze groeit op met haar moeder en zus, die beiden gezworen hebben nooit over hem te zullen spreken. Maar Lara heeft een sterke behoeft ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789058041685
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Zonder afscheid

    Zonder afscheid

    Ridder, Gabi de

    Romans, april 2020

    Na het overlijden van haar vader vindt Denise (39) een brief die haar wereld op zijn kop zet. Ze weet dan niet dat er een ander geheim is dat ook onthuld zal worden. Want wat is de werkelijke toedracht van de plotse ... Lees meer

    Prijs:
    € 18,95
    ISBN:9789087183066
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding In mijn armen

    In mijn armen

    Vogel Sawyer, Kim

    Algemene romans, april 2020

    Anthony en Marty Hirschler maken deel uit van een Old Order-mennonitische gemeenschap in Pine Hill, Indiana. Nadat een arts bevestigde dat ze nooit kinderen zullen krijgen, is het echtpaar uit elkaar gegroeid. Marty ... Lees meer

    Prijs:
    € 21,50
    ISBN:9789087182755
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Dokter in de nacht

    Dokter in de nacht

    Berkt, Bert van den

    Oorlogsromans, april 2020

    Frits van Zanten, chirurg in opleiding in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, is dokter in hart en nieren. Hij is de jongste uit een warm doktersgezin op de Veluwe. Zijn zus Francien werkt als verpleegster in hetz ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789087182984
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Hoop voor verslaafden

    Hoop voor verslaafden

    Japke de Kraker

    Algemene romans, januari 2020

    Dirk zit achter zijn bureau voor zich uit te staren. Vergeten is het vele nakijkwerk. Onnadenkend spelen zijn vingers met een dun luchtpostvelletje, terwijl hij onafgebroken naar de foto op de Surinaamse kalender vo ... Lees meer

    Prijs:
    € 7,95
    ISBN:9789075613438
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Spetterend geweld

    Spetterend geweld

    Japke de Kraker

    Algemene romans, januari 2020

    John Borta deelt in zijn land min of meer de lakens uit. De vader van Elise wil graag een betere relatie met deze belangrijke man en pocht over zijn knappe stiefdochter. John laat zijn oog op haar vallen en wordt ve ... Lees meer

    Prijs:
    € 7,95
    ISBN:9789075613476
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De laatste bazuin - Nicolae dl.3

    De laatste bazuin - Nicolae dl.3

    Tim LaHaye & Jerry B. Jenkins

    Thrillers, januari 2020

    Nicolae Carpathia heeft de Wereldwijde Gemeenschap gevestigd en totale ontwapening bewerkstelligd. De wereld ziet hem als de grote redder en held. Maar niet iedereen is gelukkig met de nieuwe situatie. Een aanval op ... Lees meer

    Prijs:
    € 7,50
    ISBN:9789024262281
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding De laatste bazuin - Oogst dl. 4

    De laatste bazuin - Oogst dl. 4

    Tim LaHaye & Jerry B. Jenkins

    Thrillers, januari 2020

    Rayford Steele en Buck Williams hebben de Toorn van het Lam overleefd: een wereldwijde aardbeving in de 21e maand van de Grote Verdrukking. Hun mentor, Tsion Ben-Juda, zit vast onder de puinhopen van hun kerk. En ni ... Lees meer

    Prijs:
    € 7,50
    ISBN:9789024262298
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Tobias

    Tobias

    Windt, Elisabeth van

    Romans, januari 2020

    'Tobias' van Elisabeth van Windt: een waargebeurd verhaal over liefde, verlies en hoop. Deze autobiografische roman laat een ander licht schijnen op een leven met beperkingen.   Hij zou niet oud worden, hadden de a ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789023957294
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Waar rook is

    Waar rook is

    Hitchcock, Grace

    Romans, januari 2020

    'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.   Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029728744
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Kon ik het maar vergeten

    Kon ik het maar vergeten

    Geesje Vogelaar-van Mourik

    Algemene romans, januari 2020

    Er is geen productbeschrijving aanwezig voor Kon ik het maar vergeten van Geesje Vogelaar-van MourikLees meer

    Prijs:
    € 5,95
    ISBN:9789033613630
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Annies volk: Onrustig hart dl. 1

    Annies volk: Onrustig hart dl. 1

    Lewis, Beverly

    Streekromans, januari 2020

    Annies volk 1: onrustig hart  De twintigjarige Annie Zook staat op een kruispunt in haar leven. Haar vader is de prediker van de Amish gemeenschap en iedereen verwacht van Annie dat ook zij spoedig toetreedt tot de ... Lees meer

    Prijs:
    € 9,95
    ISBN:9789061409052
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Tijd voor iets nieuws

    Tijd voor iets nieuws

    Judy Christie

    Algemene romans, januari 2020

    Een journaliste uit de grote stad krijgt de opdracht een dorpskrant uit het slop te halen. Zal zij het redden in het kleine plaatsje... of redt het dorp haar? Lois Barker erft een krant, en zit ermee in haar ma ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,95
    ISBN:9789029719759
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Liefde op de wadden

    Liefde op de wadden

    Saskia Schouten

    Algemene romans, januari 2020 Beoordeling: 5

    Tamara Bosch is met haar familie vanuit Twente verhuisd naar Ameland. Ze krijgt werk als serveerster op de veerboot en ontmoet daar Floris, die een meer dan gewone belangstelling voor haar heeft. Ook Taco, een eilan ... Lees meer

    Prijs:
    € 16,95
    ISBN:9789075613353
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Geschonden vertrouwen

    Geschonden vertrouwen

    Wageningen, Gerda van

    Streekromans, januari 2020

    Historische roman over de cichoreifabriek bij ZierikzeeLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020535754
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Fortuinlijke boerenknecht

    Fortuinlijke boerenknecht

    Wisse, Clemens

    Streekromans, januari 2020

    Streekroman over de zoon van een baggeraar en de dochter van een welgestelde boerLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020536164
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Eerstelingen in Jeruzalem

    Eerstelingen in Jeruzalem

    Petra van der Zande

    Bijbelse romans, januari 2020

    Rond het jaar 1000 v. Chr. begint koning Shlomo (Salomo) met de bouw van de Tempel in jeruzalem, Israël. Omdat hij een specifieke vakman nodig heeft, schrijft Shlomo naar koning Hiram op Sur (Tyrus). Huram Avi word ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,65
    ISBN:9789657542002
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Productafbeelding Tilly

    Tilly

    Frank Peretti

    Algemene romans, januari 2020

    Kathy keek opnieuw naar de kleine grafsteen. Ze kon het nu duidelijk zien. Er stond alleen maar die ene naam op: Tilly. Tilly. Ze kon haar ogen er niet van af houden. Ze wilde het niet. Kathy boog voorover om te kij ... Lees meer

    Prijs:
    € 8,50
    ISBN:9789071864414
    Levertijd: in herdruk
    Verwacht: 15-01-2020
  • Productafbeelding Wintertuin

    Wintertuin

    Verweerd, Joke

    Romans, januari 2020

    De debuutroman van Joke Verweerd, De wintertuin, verschijnt vanwege Jokes 25-jarig schrijversjubileum in een mooie jubileumeditie. Een verhaal over verstoorde familierelaties, herstel en vergeving.Ika Boerema verlaa ... Lees meer

    Prijs:
    € 17,99
    ISBN:9789023959243
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)